Élet és Halál között 8.fejezet
8. fejezet
A vásárlás
A vásárlás nem úgy sikerült, ahogy gondoltuk! Reggel Ashley eljött hozzánk! Jamessal még éppen aludtunk mikor meghallottuk Ashley hangját!
-Jó napot Charlotte.
-Szia Ashley! Még alszanak!
-Mért ők már együtt allszanak?
-Igen!
-Akkor megvárom őket még felébredbnek!
-Rendben!
Fent a szobámban:
-James, fent vagy?
-Most már igen!
-Bocsi, édes! Csak itt van Ashley, és fel kéne öltöznünk!
-Oksa!
Jamessal felöltöztünk, éppen le akartam menni mikor James meg fogott, és megcsókólt!
-Ezt mézt kaptam?
-Hát reggeli csók! Mond, azt hogy nem élvezted!
-Ki mondta ezt, hogy nem élveztem!
-Na azért!
James felkapott és levitt a lépcsőn!
-Sziasztok szerelmesek!
-Szia Ashley!
-Na akkor mehetünk Jessica?
-Persze Ashley! Szia James!
-Szia édes!
Ashlyvel elmentünk bevásárólni! Bementük elősszőr egy cipő boltba! Egy tök jó sportcipőt néztem magamnak!
-Na láttál valami jót Jessica?
-Igen ezt a sportcipőt!
-Komolyan ezt akarod felbvenni a bálban?
-Milyen bálban?
-Mivan te nem is tudsz a bálról!
-Nem!
-Minden évben tartunk mi vámpírok egy vámpírbált, ahova minden vámpírt meghívunk! Úgyhogy úgy válassz ruhát meg cipőt!
-Oksa!
Kinéztem magamnak egy rózsaszín magassarkú cipőt, amin csillám volt! Nagyon szép volt!
-Na ez már jó Ashley?
-Persze ez gyönyörű! Hú ilyen nekem is kell!
Ashley is kinézett magának egy gyönyörű vörös színű cipőt, azon is volt csillám!
-Na ez jó Jessica?
-Persze! Ez ugyan olyan, mint az enyém csak vörösbe!
-Igen!
Bementünk egy ruha szalonba! Én ott kinéztem magamnak egy rózsaszín hosszú esküvői ruhát, mert az nagyon megtetszett! Ashley meg egy vörös menyasszonyi ruhát nézett ki magának! Ezek is pont ugyan olyanok voltak! Összeöltöztönk Ashlyval!
-Na mennyünk fodrászhoz!
-Oksa Ashley!
Rendőrőket láttunk a mozgólépcsőnél! Azzal anővel akit, tegnap James meg akart öllni!
-Úr isten Ashley!
-Mi van?
-Ott van az a nő, akit meg akart tegnap ölni James! És most rendőrőkkel van! Nme láthatnak meg!
De későn szóltam már Ashlynek! Észrevettek engem és a nő elkezdett órdítanni!
-Ott van az eggyik gyilkos!
-Úr isten Jaessica kezdjünk el futni!
De mire futni akartunk a rendőrök ott voltak és ekfogtak!
-Ashley, szólj Jamesnek! Segítség!
Ashley gyors megkereste Jamest! De Jamest nem találta csak Logant!
-Logan! Jessicát letartóztatták!
-De mért?
-Mert James meg akart ölni egy nőt! De végül nem ölte, meg mert Jessica nem akarta! És most a rendőrőkkel kerestette meg Jessicát!
-Értem gyors szólok Kendallnak! Carlosnak most azért nem, mert vadászni van!
-Jólvan értem! Siess!
Nem telt el 10 perc Kendall és Logan ott voltak Ashlynél!
-James hol van?
-Azt mondta, mindjárt jön!
Eltelt 1 perc James ott volt Ashlyéknél!
-Na menjünk már, megmenteni a barátnőm!
Eltelt 1 óra Jamesék ott voltak a börtönnél!
-Jó napot jöttünk Jessica Whitnak letenni az óvadékot!
-Rendben 5. 000 dollár!
-Mennyi?
-Annyi!
-James tedd már le az óvadékot!- mondta Kendall.
James letette az óvadékom! Nagyon örültem neki!
-Kösz, James! Meg persze fiúk! Ja és Ashley ha te nem szóltál volna a srácoknak, még itt lennék egy darabig! Köszönöm mindenkinek!
-Szívessen Jessicca! Legjobb LB!
Haza mentünk. Vagyis én Ashlyhez mentem öltözködni, mert ott volta ruhám! Ashley kisminkelt: fekete szemek, vörös rúzs, rózsasziyn gyémánt fülbevaló, rózsaszín cipő, rózsaszín esküvői rúha, göndör haj! Gyönyörű voltam! Ashley ugyan így nézett ki csak neki vörös volt a ruhája meg a cipője meg persze a fülbevalója!
-Indulhatunk?-kérdezte Ashley!
-Persze! És nem a fiúkkal megyünk?
-Nem! Azt mondta Logan hogy ő nkik előbb el kellett menniük!
Beültünk a limuzinba! Nem telte el 10 perc ott is voltunk! Gyönyörű volt minden! Élveztem az egész éjszakát!